Vragen aan ons                        

Wilt u informatie over tuinvereniging de Tochthoek of heeft u andere vragen, mail dan naar info@tochthoek.nl

Heeft u vragen over beschikbare tuinen, mail dan naar tuinuitgifte@tochthoek.nl

Zijn er klachten over bepaalde zaken, mail dan naar klachten@tochthoek.nl


Heeft u een vraag aan een van de bestuursleden, gebruik dan het e-mailadres van het bestuurslid uit het overzicht hieronder:


                               


Voorzitter  Bas Piepenbroek

+ Coördinator werkdagen (samen met Gerard Maas)


e-mailadres: voorzitter@tochthoek.nl of  bas@tochthoek.nl

                  

Penningmeester Fred Kroon

Bestellen Garant zaden

e-mailadres: penningmeester@tochthoek.nl of fred@tochthoek.nl

XXXXXXXXXXXXXXX                                                         

Secretaris Ineke van Nes

e-mailadres: secretaris@tochthoek.nl of ineke@tochthoek.nl

Tuinuitgifte Ineke van Nes

e-mailadres: tuinuitgifte@tochthoek.nl

                                                                

Tuincontrole  Frank Sandifort


E-mailadres: frank@tochthoek.nl

XxXXXXXX

2e penningmeester Jannie Baas


e-mailadres: jannie@tochthoek.nl

                               

Beheer website  Gerard Maas

+ 2e secretaris

+ Coördinator werkdagen (samen met Bas Piepenbroek)

+ Supervisor waterteams

e-mailadres: website@tochthoek.nl  of  gerard@tochthoek.nl